5 pomysłów na randki według Disneya

 


Jak spędzić walentynki? Nie macie pomysłu? Podpowiedzi szukajcie u najpopularniejszego twórcy animacji – Disneya!

Randka w restauracji

Zaproście swoją ukochaną lub swojego ukochanego do restauracji. Możecie się wspólnie karmić, dzielić jedzeniem, a przyćmione światło i romantyczny blask świec na pewno wprawią was w miłosny nastrój. Może nawet pojawi się jakiś muzyk, który będzie w międzyczasie śpiewać romantyczne piosenki! Takie rozwiązanie sprawdziło się w Zakochanym kundlu, więc dlaczego nie miałoby zadziałać u was?

Spacer i zachód słońca

Gdy Ewa niedomagała, a właściwie czekała na powrót do Axiomatu, Walle zabrał ją na romantyczny spacer połączony z płynięciem gondolą. Nastrojowe światełka, którymi oplótł swoją ukochaną, a także piękny zachód słońca, który podziwiali, sprawiły, że robocik odważył się wziąć Ewę za rękę! Zainspirujcie się nim, powodzenia!

Spontaniczny taniec i wspólne śpiewanie

Pierwsze spotkanie Aurory i Filipa było dość niespodziewane. Zakochani – ona bowiem poznała go we śnie, a on zauroczył się jej głosem – znaleźli jednak wspólne zainteresowania i lepiej poznali się dzięki tańcom i śpiewaniu piosenki o ich uczuciu. Nie musieli ze sobą rozmawiać, ich dopasowane ruchy i obroty były warte więcej niż tysiąc słów! Sprawdźcie, czy podziała to także u was.

Wyjście na łyżwy

Przełamanie pierwszych lodów w przypadku Belli i Bestii nie było łatwe, jednak wspólne wyjście na łyżwy i bitwa na śnieżki, a potem robienie aniołków w śniegu rozluźniło tych dwoje i wywołało sporo śmiechu. Warto więc wziąć z nich przykład!

Opieka nad dziećmi

W przypadku Duchessy i Thomasa O’Malleya to zajmowanie się dziećmi było sposobem na idealną randkę. Można było się powygłupiać, zaimponować drugiej połówce opiekuńczością i kreatywnością, a gdy maluchy poszły spać, był czas na spokojne rozmowy i romantyczne oglądanie księżyca. Jeśli macie młodsze rodzeństwo, ten pomysł może być dla was!

Z głową w chmurach

Piknik i oglądanie chmur to z kolei pomysł Ellie i Carla, którzy doszukiwali się na niebie różnych kształtów. To pomysł na randkę na cieplejsze dni, ale warto go zapamiętać, bo jest uroczy i prosty w wykonaniu!

10 komentarzy:

 1. Moja pierwsza randka z aktualnym chłopakiem to spacer na Plantach w Krakowie. Siedliśmy na ławce na plantach, rozmawiamy (to była w ogóle nasze pierwsze spotkanie), po czym przyszedł Polak mieszkający na co dzień w Niemczech, pijany jak messerschmitt, zaczął się pytać o jakiś hotel, i (do mojego wtedy jeszcze nie-chłopaka), że musi pamiętać kiedy jest rocznica ślubu...
  Jak się to opisuje to jest to nieśmieszne... Ale jednak po 2 latach wciąż to wspominamy

  OdpowiedzUsuń
 2. Randki inspirowane znanymi bajkami na pewno okażą się ciekawymi i miłymi wspomnieniami.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie pamiętam swojej pierwszej randki tak naprawdę. Z chłopakiem poznaliśmy się na urodzinkach koleżanki i to była taka nasza wspólna impreza to chyba to można uznać za pierwszą randkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. A randka w sieci? Pełno jest anonsów w internecie też można to wykorzystać !

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz to już chyba pozostają tylko przez "kamerkę internetową" patrząc na aktualny stan na świecie :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę https://seksa.pl , na której znajdziecie największy portal w Polsce z najróżniejszymi ogłoszeniami erotycznymi. Na stronie macie również możliwość dodania własnych anonsów erotycznych.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobry pomysł i miejsce na randkę to ważna rzecz, ale myślę, że przede wszystkim powinno się zwrócić uwagę na relację i wspólne spędzenie czasu oraz to, czy potrafimy się dogadać. Chcecie sprawdzić, jak reaguje mężczyzna, któremu podoba się kobieta? Przeczytacie o tym na stronie https://kobiecystyl.pl/jak-mezczyzna-reaguje-na-kobiete-ktora-mu-sie-podoba/ .

  OdpowiedzUsuń
 8. Dobry pomysł i miejsce na randkę to ważna rzecz, ale myślę, że przede wszystkim powinno się zwrócić uwagę na relację i wspólne spędzenie czasu oraz to, czy potrafimy się dogadać. Chcecie sprawdzić, jak reaguje mężczyzna, któremu podoba się kobieta? Przeczytacie o tym na stronie https://kobiecystyl.pl/jak-mezczyzna-reaguje-na-kobiete-ktora-mu-sie-podoba/ .

  OdpowiedzUsuń
 9. Pamiętajmy o tym, że to, co dzieje się w bajce, niekoniecznie powtórzy się w normalnym życiu, dlatego warto nieco obniżyć swoje wymagania i wtedy można się pozytywnie zaskoczyć. A dla mężczyzn są całkiem fajne porady na stronie https://kobietadoskonala.pl/w-jaki-sposob-zaskoczyc-kobiete/ . Tam przeczytacie o tym, jak zaskoczyć kobietę.

  OdpowiedzUsuń

Daj znać, co sądzisz o wpisie!