Współpraca/Kontakt


Mam na imię Agnieszka. Jestem absolwentką socjologii kultury i filologii polskiej, pracuję jako bibliotekarz w bibliotece publicznej. Blog powstał 6 sierpnia 2012 roku. Znajdują się na nim recenzje książek, seriali, filmów, gier planszowych i na PlayStation4, informacje prasowe, konkursy, posty okołoksiążkowe.

Uważam, że każda książka ma w sobie coś dobrego. Staram się to pokazać w moich recenzjach. Czytam różne lektury - dla dzieci, fantastykę, obyczaje, kryminały, reportaże. Nie jestem wybredna, interesuje mnie wszystko. Uwielbiam poznawać nowych autorów. 

Książka od kuchni ma także swój profil na Facebooku. Można mnie także obserwować na Instagramie, gdzie dodaję zdjęcia książek. Fotografie pojawiają się też na Pintereście. Na Twitterze znajdziecie natomiast wpisy z dnia codziennego, cytaty i wiele innych rzeczy.

Teksty umieszczane na blogu są mojego autorstwa (poza informacjami przekazanymi przez wydawnictwa i księgarnie). Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie, rozpowszechnianie ani modyfikację. 

 
Chętnie podejmę współpracę recenzencką z wydawnictwami i autorami.
Jestem zainteresowana zarówno stałą współpracą, jak i jednorazowymi ofertami.


W ramach współpracy oferuję:
  • Recenzje książek, magazynów, czasopism oraz gadżetów książkowych, gier, filmów, seriali
  • Teksty związane z promocją danego tytułu
  • Relacje z imprez - targów, spotkań autorskich, festiwali
  • Patronaty
  • Konkursy
Na życzenie wydawcy recenzje publikuję na: lubimyczytac.pl, empik.com, bonito.pl, dobre-ksiazki.com.pl, wersalik.pl, czytam.pl, taniaksiazka.pl, ksiegarnia.pwn.pl, w.bibliotece.pl, ravelo.pl, gandalf.com.pl, webook.pl, inbook.pl oraz na Facebooku.

Kontakt
agnieszka.deja@o2.pl
lub ksiazka-od-kuchni@wp.pl

Współpracowałam:

http://www.zielonasowa.pl
 
  

www.vesper.pl
www.merlin.pl
http://mediarodzina.pl/

http://www.wydawnictwo.pl/

http://www.wydawnictwobis.com.pl/

http://www.wydawnictwofronda.pl/

http://www.powergraph.pl/http://www.bookmaster.pl


www.taniaksiazka.pl