Ulubione gry konsolowe

 


The Last of Us

Ta gra ma cudowną fabułę i jest pięknie zrobiona. Postacie są bardzo przekonująco napisane, można zrozumieć ich emocje i motywacje. Gra to połączenie zabijania zombie bądź ludzi z poszukiwaniami przedmiotów, które pomogą w tworzeniu ulepszeń. Dwie części, które wyszły, są naprawdę wyjątkowe. Na dodatek Ellie i Joel to świetnie napisane postacie, z charakterem, skomplikowaną przeszłością i trudnymi relacjami na wzór ojca i córki.

 

Lara Croft

Co zaskakujące – dwa ostatnie tytuły z serii, w które grałam, pochłonęły mnie całkowicie. Piękna grafika i ciekawa historia, a do tego możliwość zwiedzania świata, zadania poboczne, zbieractwo, które wręcz uwielbiam w grach. Prześliczne są też lokacje. Wciągnęłam się w te tytuły.

 

God of War

Co prawda grałam tylko w tę część, gdzie Kratos trafia do Skandynawii, jednak uważam, że jest świetna. Ciekawa, wciągająca historia, interesująca mechanika walki, widowiskowe pojedynki i przeciwnicy, a do tego przepiękne grafiki i lokacje sprawiają, że nie można się od tej gry oderwać. Także postać Kratosa sprawia, że gra jest nietuzinkowa.

 

Dying Light

Połączenie parkouru i walki o przetrwanie w mieście pełnym zombie – to musiało wyjść dobrze. Sieczka, jaką można dokonać na potworach, jest bardzo relaksująca. Dodatkowo główny bohater jest postacią trudną, która z tego złego powoli staje się tym dobrym.

1 komentarz:

Daj znać, co sądzisz o wpisie!