Poradnik prezentowy z wydawnictwem G3 Poland!

Nie macie jeszcze pomysłu na prezenty? A może szukacie jakieś dodatku do tego, co już kupiliście lub zrobiliście dla bliskich? Nie martwcie się – przychodzę z G3 Poland z podpowiedziami!

Rój – gra dla dwóch osób

Ta gra sprawdzi się w przypadku osób, które nie mają tłumu znajomych do wspólnej rozgrywki. Dwuosobowa zabawa daje nie tylko możliwość kombinowania, lecz przede wszystkim zmusza do obmyślania strategii. Prosta i czytelna instrukcja pozwala w kilka chwil poznać zasady i mechanikę gry. Dodatkowo jest bardzo ładnie i porządnie wykonana.

Czarne historie i nie tylko

Gry karciane oparte na opowieściach – seria Czarne historie ma masę wariantów zarówno dla młodszych, jak i starszych. Pozwoli pobudzić kreatywność i poczuć się jak detektyw. To zabawa, która nigdy się nie znudzi. Polecam zarówno na wieczór we dwoje, jak i spotkanie w większym gronie.

Robot X

To karcianka, w której liczy się spryt i skupienie. Gra uczy zdrowej rywalizacji i licytacji. Gracze muszą mieć oczy szeroko otwarte – nie tylko kontrolować swoje karty w ręku, lecz także swój bank i zagrania przeciwnika. Pogłówkujcie trochę i stwórzcie niesamowite roboty.

A może książkę…?

Wydawnictwo G3 Poland wystartowało z wydawaniem… książek! Ich pierwszym autorem jest Thomas Arnold, który ma już na swoim koncie powieści kryminalne, thrillery i fantasy. Jeśli szukacie powieści z dreszczykiem, śmiało sięgnijcie po Działanie niepożądane.

 

5 komentarzy:

 1. Świetny poradnik! Czasami szukam gier karcianych na wieczory we dwoje, a Rój brzmi świetnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę tutaj sporo świetnych propozycji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za polecenie tego miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lecę sprawdzić co będzie idealne dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Seria gier karcianych "Czarne historie" również mnie zaintrygowała. Pomysł oparty na opowieściach sprawia, że to nie tylko zabawa, ale też okazja do rozwijania kreatywności i myślenia detektywistycznego. Doskonała propozycja na wieczory pełne emocji.

  OdpowiedzUsuń

Daj znać, co sądzisz o wpisie!