Filmoholik na kanapie

 


Planeta Singli 2

Miłosne perypetie Ani i Tomka trwają. Para zapomina, co ich połączyło, a kryzys sprawia, że coraz bardziej zagłębiają się w nienawiści do siebie nawzajem. Sprawę komplikuje fakt, że mają poprowadzić razem program świąteczny. Nieporozumienia gonią nieporozumienia, a widz ma wrażenie, że ta dwójka nie może znaleźć chęci do poważnej rozmowy w tym samym czasie. Dlatego ta komedia pomyłek jest trochę żenująca, a mało śmieszna. Straciło gdzieś urok pierwszej części.

 


McImperium

Opowieść o tym, jak powstała sieć restauracji McDonald’s. Ciekawa historia człowieka, który chciał mieć wszystko, a jego dążenie do perfekcji i władzy przybierało zadziwiające formy. Świetnie zagrany, interesująco przedstawiony temat oparty na faktach. Warto obejrzeć, by zobaczyć charyzmatycznego bohatera, który nie miał skrupułów przed wykorzystywaniem ludzkiej naiwności i dobrego serca.

 


Upiorne opowieści po zmroku

Film młodzieżowy oparty na serii książek o tym samym tytule. Horrorowa konwencja sprawia, że niektóre sceny trzymają w napięciu, zaskakują, a zwroty akcji i budowanie atmosfery grozy przez muzykę są świetnie zbalansowane. Klimatyczne kino. Mnie przestraszyło! Ale ja jestem raczej strachliwa, więc możliwe, że dla was nie będzie to tak przerażający seans.

 

2 komentarze:

  1. Z wszystkiego widziałam tylkoPlanetę Singli.
    Cała seria taka trochę meh... Ale pierwsza chyba rzeczywiście najlepsza

    OdpowiedzUsuń
  2. Oglądałam Planetę singli, faktycznie pierwsza część wywarła na mnie największe wrażenie.

    OdpowiedzUsuń

Daj znać, co sądzisz o wpisie!