Wydaj książkę z Rozpisani.pl

Portal Rozpisani.pl, należący do Grupy PWN już od trzech lat promuje twórczość literacką i wspiera autorów, którzy chcą wydać książkę na własną rękę. Zasada jest prosta – każda osoba, która chce wydać książkę może zgłosić się do zespołu Rozpisani.pl, a profesjonaliści ocenią potencjał książki i zaproponują doskonale skrojoną ofertę.

Self-publishing to popularny dziś na świecie sposób na wydanie swojej książki. To obecnie jeden z najważniejszych światowych trendów na rynku wydawniczym. Dzięki portalowi Rozpisani.pl, także w Polsce niezależni autorzy mają szansę zaistnieć. Gwarancją jakości jest marka PWN. Publikacje mogą zostać wydane w formie książki drukowanej lub w formie ebooka. Nie ma ograniczeń co do gatunków – mogą to być opowiadania, wiersze, a nawet profesjonalne poradniki branżowe.

To, co wyróżnia ofertę Rozpisani.pl to możliwość skorzystania z profesjonalnej redakcji, korekty, druku lub promocji. Najważniejszy jest jednak dostęp do szerokiej dystrybucji – m.in. Amazon, Empik, Gandalf. Kalkulator usług, który jest dostępny na stronie www, pozwoli autorom w szybki sposób obliczyć koszty wydania książki.
Oferta jest skierowana do debiutantów, profesjonalistów, a przede wszystkim do każdego, kto wierzy, że o sukcesie książki decydują czytelnicy.

Myślisz o wydaniu swojej książki? Przeczytaj, jakie są korzyści współpracy z Rozpisani.pl:

– pomożemy Ci wydać własną publikację
– wprowadzimy ją na rynek księgarski
– jako pisarz i wydawca masz dużą niezależność
– zachowujesz pełne prawa autorskie, kontrolę nad zawartością i projektem książki, decydujesz o jej cenie
– dostajesz atrakcyjne honorarium – znacznie wyższe niż w tradycyjnych kontraktach wydawniczych – oraz stały dostęp do wyników sprzedaży i prosty system rozliczeń
– książka może trafić do dystrybucji nawet w ciągu sześciu tygodni
– gwarantujemy usługi wydawnicze, korektorskie i promocyjne w atrakcyjnych cenach

Jeśli jesteś zainteresowany/-a skontaktuj się z Rozpisani.pl:
Napisz: info@rozpisani.pl lub zadzwoń 519 075 409, 502-796-038.

Więcej informacji na www.rozpisani.pl

Informacja Grupy PWN

2 komentarze:

  1. Słyszałam o tym już ;) Ale cóż, na razie nic nie wydaje, a nawet jeśli najpierw będę chciala spróbować wydać "klasycznie" swoje dzieło.

    OdpowiedzUsuń

Daj znać, co sądzisz o wpisie!