Roblox. Przewodnik

Tytuł: Roblox. Przewodnik
Wydawnictwo: HarperKids
Liczba stron: 64

Platforma do gier Roblox jest hitem wśród dzieciaków. Znajdą tu przeróżnego rodzaju gry, w które można grać ze znajomymi. Które z nich są najpopularniejsze? Jakie są ich zasady? Zajrzyjmy do Roblox. Przewodnik.

W książce opisano kilka najbardziej popularnych gier, których liczna odsłon wynosi miliony i miliardy. Są wśród nich np. Blox Fruits, Mad City czy My Restaurant. Każda z nich opisana została na kilku stronach.

Wśród informacji dostajemy krótki opis gry, jej powstania i zasad grania. Wszystko to podano w niedługich opisach w dowcipnym stylu. Znajdują się tu porady i cenne wskazówki, a także eksperckie wstawki, które mogą pozwolić na ułatwienie rozgrywki lub zabłyśnięcie przed znajomymi.

Książka skupia się na ilustracjach i zrzutach z gier. Nie są to jednak schematy przejścia, lecz kadry obrazujące opis. Samej treści nie ma za dużo, ale też nie chodzi o to, by opisać całą grę, lecz ją zajawić. Dla osób, które korzystają z Robloxa, będą to raczej oczywiste rzeczy, ale dla tych, którzy nie znają tych gier, opisy mogą okazać się zachętą.

Polecam szczególnie dzieciakom, które lubią pograć i chcą poznać kilka popularnych gier. Będzie to też lektura, która może pomóc zabłysnąć przed znajomymi.

Za książkę dziękuję wydawnictwu HarperKids.  

 

Więcej informacji o książkach wydawnictwa znajdziecie tu.

 

4 komentarze:

 1. Na pewno jest się w czym zaczytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyjemnie można spędzić czas z taką publikacją. Tak też postanowiłam zrobić, tym bardziej, że okazała się naprawdę zajmującym sposobem na spędzenie wolnego czasu już od początku zapoznawania się z nią.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja córka czasami gra w Robloxa więc pewnie by się jej spodobała książeczka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki przewodnik może być ciekawy nie tylko dla zainteresowanych grą, ale również dla samych graczy.

  OdpowiedzUsuń

Daj znać, co sądzisz o wpisie!