Good night and good luck – Dying Light 2!


Dying Light 2 - sequel hitowej produkcji z otwartym światem, został przedstawiony podczas Xbox E3 2018 Briefing na tegorocznych targach w Los Angeles. Dying Light 2 to szereg innowacji i nowatorska wizja post-apokalipsy, która dostarczy graczom wszystko, czego oczekiwaliby po ulepszonej pod każdym względem kontynuacji uznanej serii - i wiele więcej.
źródło: Techland

Dying Light 2 został zapowiedziany przez słynnego i wielokrotnie nagradzanego scenarzystę Chrisa Avellone’a. Amerykanin pełni przy produkcji rolę narrative designera - jest współautorem historii oraz współtwórcą unikalnego settingu gry zwanego Współczesnym Średniowieczem.
źródło: Techland
Dying Light 2 trafi na PC, Xbox One i PlayStation 4. Grę napędza C-Engine - nowa generacja wewnętrznego narzędzia Techlandu - skrojona specjalnie do produkcji gier action-RPG i action-adventure rozgrywających się w otwartych światach.

Dying Light 2 przedstawia unikatową wizję postapokalipsy, nazwaną Współczesnym Średniowieczem. To bezlitosna i brutalna rzeczywistość w której zagrożeniem są nie tylko zarażeni, ale również nie mający zahamowań ludzie.

Czy szybkie myślenie, niebywałe umiejętności parkouru i niezłomna wola walki uratują Cię przed pochłaniającą świat ciemnością? Podejmuj moralnie skomplikowane decyzje, zobacz na własne oczy, jaki mają wpływ na transformację chylącego się ku upadkowi miasta. I zdecyduj o jego losie.

Więcej informacji: https://dyinglightgame.com/

Informacja prasowa i zdjęcia: Techland

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Daj znać, co sądzisz o wpisie!