Seriale na podstawie książek dostępne na NetflixieZapraszam was do listy seriali na podstawie książek, które znajdziecie na Netflixie. Które z nich widzieliście?

13 powodów – w pierwszej połowie 2017 roku zadebiutował pierwszy sezon serialu na podstawie książki Jaya Ashera o tym samym tytule autorstwa. Prawdopodobnie w tym roku zobaczymy drugi sezon, niestety o kolejnej książce nic nie wiadomo.

House of Cards – serial powstał na cyklu powieści Michaela Dobbsa.

Piraci to serial przygodowy, którego fabuła oparta jest na motywach powieści Roberta Louisa Stevensona Złoto z Porto Bello.

Plotkara powstała w oparciu o książki Cecily von Ziegesar o tym samym tytule.

Seria niefortunnych zdarzeń to serial, którego pierwszy sezon wyemitowano w styczniu 2017 roku. Scenariusz ośmiu odcinków opiera się na czterech powieściach Lemony’ego Snicketa – Przykrym początku, Gabinecie gadów, Ogromnym oknie i Tartaku tortur. Kolejne części serii zostaną przedstawione w następnych dwóch sezonach produkcji.

Shadowhunters jest adaptacją serii książek z serii Dary anioła autorstwa Cassandry Clare.

Sherlock – historia najsławniejszego detektywa świata rozpala wyobraźnię po dziś dzień. Serial wyprodukowany przez BBC jest uwspółcześnioną wersją opowiadań sir Arthura Conana Doyle’a o detektywie Sherlocku Holmesie. Tytułową rolę odgrywa Benedict Cumberbatch, a partneruje mu Martin Freeman w roli doktora Watsona.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Daj znać, co sądzisz o wpisie!