Twój Kindle z Legimi
Legimi to największa baza książek elektronicznych w Polsce, z której można korzystać na zasadzie abonamentowej, używając czytnika oraz komputera, tabletu i telefonu. Od teraz dostępna jest również dla użytkowników czytników Kindle!
Usługa dostępna jest na czytnikach z ekranem dotykowym. Po założeniu konta i wykupieniu pakietu pobieramy prostą aplikację na komputer, która synchronizuje naszą wirtualną półkę z półką na czytniku. To niesamowicie intuicyjne i szybkie. Wystarczy wybrać ebooka, który nas interesuje, wrzucić na półkę w serwisie, a potem podłączyć czytnik kabelkiem do komputera i zsynchronizować wirtualną półkę z czytnikiem – wtedy na Kindle pojawią się książki, które wybraliśmy. W praktyce oznacza to dla nas dostęp do ponad 7 000 tytułów, w tym wielu wydanych w ostatnich tygodniach, jak Mężczyzna, który gonił swój cień Davida Lagerkrantza, Wilcze leże Andrzeja Pilipiuka czy Zapisane w wodzie Pauli Hawkins.
Do wyboru mamy pakiety:
ebooki bez limitu (od 32,99 zł miesięcznie), umożliwiający dodanie 7 nowych ebooków co miesiąc oraz ebooki + audiobooki bez limitu (od 39,99 zł miesięcznie), umożliwiający dodanie 10 nowych ebooków co miesiąc. Dostępny jest też darmowy tydzień próbny dla tych, którzy się jeszcze nie zdecydowali!
Więcej informacji:

https://www.legimi.pl/kindle/

2 komentarze:

Daj znać, co sądzisz o wpisie!