Spraw przyjemność książce, którą kochaszIdą święta. To czas podarunków dla najbliższych; dla tych, z którymi spędzasz każdą wolną chwilę; dla tych, którym chcesz się odwdzięczyć; dla tych, którzy sprawiają ci przyjemność, wzruszają i pocieszają… No właśnie, więc co dasz książce?


A może coś wyjątkowego ale niezobowiązującego? Coś praktycznego ale też pięknego. DESA Modern przygotowała wyjątkową kolekcję magnetycznych zakładek do książek. Każda z nich prezentuje obraz jednego z najlepszych polskich artystów współczesnych.


Do współpracy zaproszono twórców, których prace były wielokrotnie doceniane w kraju i za granicą. Edward Dwurnik jest znany przede wszystkim z wyjątkowych wedut cyklu „Podróże autostopem”, w którym maluje miasta z lotu ptaka. Plakaty i ilustracje Rafała Olbińskiego regularnie ukazują się na łamach takich magazynów jak „New York Times”, „New Yorker” czy „Time”. Jerzy Nowosielski jest jednym z najwybitniejszych współczesnych twórców ikon i autorem charakterystycznych aktów.


Taka zakładka to idealny pomysł na prezent dla ukochanej książki i osoby.

DESA MODERN Gallery & Art Boutique
Galeria Mokotów, ul. Wołoska 12
ul. Marszałkowska 34/50
Warszawa

Informacje od Business & Culture


5 komentarzy:

 1. To prawda, że ulubiona książka też zasługuje na prezent :) Zakładka (albo okładka) wydaje się być dobrym pomysłem - szczególnie z pracami takich artystów.
  Pozdrawiam Zakładka do Przyszłości

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się te zakładki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Właśnie weszłam na stronę obejrzeć resztę zakładek. Rzeczywiście, dość niecodzienny i ciekawy pomysł! Być może kupię coś takiego na prezent (nie dla mojej, ale cudzej książki). :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja właśnie czekam na swoją zakładkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zakładek nigdy za wiele ;)
  http://justboooks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Daj znać, co sądzisz o wpisie!