"Śluby Sinnersów. Ostrzejsza gra" Olivia CunningTytuł oryginalny: Sinners at the Altar
Wydawnictwo: Amber
Liczba stron: 300

http://bookmaster.com.pl/ksiazka-ostrzejsza,gra,tom,2,serii,sluby,sinnersow-cunning,olivia-1480141.xhtmlSed i Jessica przygotowują się do ślubu. Ceremonia ma się odbyć na plaży, ale już od rana nad ziemią unoszą się burzowe chmury. Na dodatek panna młoda nie może na sobie zapiąć sukni ślubnej. Gdyby tego jeszcze było mało, matka Jessiki chce nią dyrygować, ciągle działa jej na nerwy. Mimo burzy Sed i Jessica w końcu składają sobie przysięgę i mogą cieszyć się z bycia małżeństwem. Ale czy na pewno? Czy ich wspólne dni będą szczęśliwe?

Jace i Aggie również planują ślub. Nie mają jeszcze daty ani miejsca. Chcą, by ceremonia odbyła się w wyjątkowym otoczeniu. Gdy pewnego dnia podczas podróży po Anglii para odkrywa urokliwy zamek i kapliczkę, zakochują się w tym miejscu od razu. Jest w nim jednak coś niepokojącego, Jace zachowuje się tu dziwnie. Mimo to para decyduje, że właśnie tu powiedzą sobie „tak”.

Śluby Sinnersów. Ostrzejsza gra to druga część serii Śluby Sinnersów Olivii Cunning. Autorka ma na koncie serię erotyków z zespołem seksownych rockmanów. Najnowsze w cyklu są Śluby.

W tej części otrzymujemy kolejne dwie historie miłosne grupy Sinnersów. Tym razem możemy przeczytać o ślubach Seda i Jace’a.

Obie historie łączy erotyka. W każdej z opowieści seks odgrywa ważną rolę. Nie są to jednak niewinne pieszczoty, lecz ostre igraszki. W przypadku Jace’a nawet bardzo ostre. Namiętność dopada bohaterów niemal na każdym kroku, więc scen łóżkowych mamy tu naprawdę wiele.

Autorka pokazała coś, co nadal jest tabu – dominę Aggie. Okazuje się jednak, że kobieta, o której wcześniej myślałam jak o zimnej i wycofanej dziewczynie, jest bardzo opiekuńcza i zakochana do szaleństwa. W łóżku potrafi rządzić, ale w życiu jest partnerką, nie dominą. Za to Jace jest jak chłopczyk – rumieni się, nie lubi mówić o swoich uczuciach, a z drugiej strony w sypialni wychodzi z niego demon.

Poza seksem mamy też wiele wątków pobocznych, w tym trudną sytuację rodzinną, przyjaźń, radzenie sobie z nową sytuacją. Są ciekawe dialogi, które wywołują uśmieszki na twarzach czytelnika. Całkiem zbędny i bardzo dziwny jest za to wątek paranormalny z duchami w roli głównej. Można go było sobie darować i nadal byłoby interesująco i intensywnie.

Śluby Sinnersów. Ostrzejsza gra to przyjemna kontynuacja i niezły erotyk. Wiele w nim seksu, ale jest też historia, którą dobrze się czyta. To nie tylko zbiór scen łóżkowych przeplatanych marnymi dialogami, ale książka, którą czyta się szybko i z zainteresowaniem. Ogólnie trzeba przyznać, że Sinnersi to niebanalni faceci, których nie da się nie lubić.

Jeśli lubicie erotyki, nie muszę was namawiać do sięgnięcia po tę pozycję. Nawet jeżeli nie czytaliście poprzednich tomów, możecie zabrać się za tę część, w niczym to nie przeszkadza. Namawiam jednak do nadrobienia serii, bo jest niezła.


Książkę otrzymałam dzięki uprzejmości Księgarni BookMaster:
Księgarnia BookMaster.com.pl


4 komentarze:

 1. Lubię niekiedy sięgnąć po powieść erotyczną, więc może kiedyś skuszę się na tę serię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Od czasu do czasu sięgam po erotyki, więc czemu nie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałam już kilka książek tej autorki i podobały mi się, wiec za tą pewnie też się kiedyś zabiorę

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że znalazłam książkę dla siebie :D

  OdpowiedzUsuń

Daj znać, co sądzisz o wpisie!