Zapowiedź Ballada ptaków i węży

Ballada ptaków i węży - nowa, czwarta powieść, która ukazuje się w bestsellerowym cyklu książek dla młodzieży, Suzanne Collins, Igrzyska śmierci i stanowi prequel znanych nam z trylogii wydarzeń. Tym samym cofamy się o sześćdziesiąt cztery lata, do czasu Dziesiątych Głodowych Igrzysk! Czy powieść Ballada ptaków i węży przyniesie odpowiedź na wiele pytań, które zadawaliśmy sobie podczas lektury trylogii?
Premiera 17 czerwca 2020 roku! Pojawi się także audiobook. Książkę w wersji audio przeczyta Anna Dereszowska.

BESTSELLER DLA MŁODZIEŻY, IGRZYSKA ŚMIERCI, POWRACA Z NOWĄ POWIEŚCIĄ, BALLADA PTAKÓW I WĘŻY

Ambicja go napędza.
Rywalizacja go motywuje.
Władza jednak ma swoją cenę.

W nowej powieści, Ballada ptaków i węży, Dziesiąte Głodowe Igrzyska rozpoczyna jak zwykle poranek dożynek. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skwapliwie skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora, i zdobyć sławę. Bowiem potężny niegdyś ród Snowów podupadł i niepewny los Coriolanusa zależy teraz od tego, czy zdoła on pokonać innych mentorów urokiem osobistym i sprytem.
Tyle że los nie bardzo mu sprzyja. W udziale przypadła mu dziewczyna z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Losy obojga splotą się ciasno – każda decyzja, którą podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie rozgrywa walkę na śmierć i życie, ale poza areną zaczyna się w nim budzić współczucie… Tylko jak postępować według zasad, gdy pragnie się przetrwać za wszelką cenę?


Informacja prasowa Wydawnictwa Media Rodzina

2 komentarze:

  1. Oczywiście, że przeczytam. To jedna z najgorętszych i najbardziej wyczekiwanych przeze mnie premier. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojej, nie słyszałam o tym, ale to, że przeczytam jest pewne, jak w banku :)

    Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń

Daj znać, co sądzisz o wpisie!