Zakupy szkolne z Tanią KsiążkąZaczął się rok szkolny, ale wielu uczniów – a przede wszystkim ich rodziców – nadal poszukuje podręczników, zeszytów i przyborów. Gdzie najlepiej je kupić? Oczywiście w Księgarni TaniaKsiazka.pl!

– Po co tracić pieniądze, czas i nerwy? W naszej księgarni znajdziesz wszystko, czego potrzeba, by przygotować się do nadchodzącego roku szkolnego. Szybko, sprawnie i przede wszystkim tanio! – czytamy na stronie internetowej księgarni.
http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html

Na stronie znajdziemy specjalną zakładkę dotyczącą podręczników, a na niej prostą wyszukiwarkę, w której wystarczy wybrać trzy opcję – poziom edukacji, klasę i przedmiot, a potem wybrać interesującą nas książkę. Inną opcją jest nawigowanie po specjalnie przygotowanych kategoriach, które podzielono na klasy i przedmioty na danym etapie edukacji. Podręczniki są w atrakcyjnych cenach – rabaty sięgają nawet 30%. Wszystkie książki są nowe oraz zgodne z nową podstawą programową na rok szkolny 2017/2018. Księgarnia zadbała też o szeroki wybór możliwości dostawy przesyłek. Co ważne – księgarnia nie wprowadza rodziców w błąd. Na stronie czytamy bowiem:
– Rodzice uczniów szkół podstawowych i gimnazjum będą musieli zakupić tylko książki do religii lub etyki, ewentualnie do nauki drugiego języka obcego, którego najczęściej naukę rozpoczyna się w klasie czwartej. Podręczniki do liceum, technikum i szkół branżowych pozostają płatne. Więcej dowiesz się tutaj.

Wśród licznych książek możemy znaleźć m.in. Elementarz Falskiego, który zapewne wielu rodziców pamięta z młodości. To jednak nie wszystko:
– W księgarni TaniaKsiazka.pl znajdziesz również inne produkty niezbędne do skompletowania wyprawki szkolnej. Wszystkie propozycje są dostępne z dodatkową zniżką oraz są podzielone na kategorie - dla dzieci, nastolatków i młodzieży, co znacznie ułatwi poszukiwania odpowiednich produktów dla Twojego dziecka.
Mamy więc plecaki, piórniki, kredki, flamastry, linijki, ekierki, długopisy, ołówki, nożyczki, zeszyty i wiele, wiele więcej. Nic tylko wybierać!

7 komentarzy:

 1. U mnie dzieciaki same się już zaopatrzyły w artykuły szkolne. :)Ale na Tanią sobie zerknę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój młodszy brat już został we wszystko zaopatrzony. Szkoda, że Twój post pojawił się tak późno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To przez zawirowania w szkolnictwie, nie do końca wiedziałam, czy to pisać, bo sądziłam, że wiele osób zakupiło już to, co trzeba, głównie resztkę podręczników, które nie są darmowe. A potem zobaczyłam, że moje rodzeństwo jest kompletnie nieprzygotowane i uznałam, że dam innym znać, że jest jeszcze szansa :)

   Usuń
 3. Bardzo dobry wybór księgarni! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Artykuły szkolne czyli inaczej artykuły biurowe powinny być bardzo dobrej jakości i nie można patrzeć tylko na cenę. Ostatnio zainteresowałem się albumami ofertowymi https://somax.eu/232-albumy-ofertowe bez których teraz nie potrafię wyobrazić sobie pracy w biurze. Bardzo przydatny artykuł w każdej firmie i w każdym biurze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie sporo książek jest w bardzo dobrej cenie!

  OdpowiedzUsuń

Daj znać, co sądzisz o wpisie!