5 gier, w które chcę zagrać
Życie nie kręci się jedynie wokół książek. Czasem warto zająć się czymś innym. Dlatego od grudnia jestem posiadaczem karty UNLIMITED do Cinema City, oglądam całe tony seriali, a czasem... gram. Niestety, sprzęt, jaki mam, nie pozwala mi na regularne sesje, ale nie przeszkadza mi to w utworzeniu spisu gier, w które chciałabym zagrać, gdy tylko wymienię komputer. Oto one.


The Last of Us
Top listy, ponieważ tak dobrej gry nie widziałam dawno – ze względu na grafikę i historię. Polski dubbing super, scenerie, pomysł, istoty podobne do zombie, a dodatkowo cała gama emocji i dawka adrenaliny, którą zapewniają pewne wątki, sprawiają, że nie można przejść obok niej obojętnie. Nie jest to tylko typowa rąbanka, jest tu naprawdę ciekawa opowieść, którą warto poznać.


Far Cry Primal
W Far Cry miałam okazję zagrać lata temu, gdy sprezentowałam go chłopakowi na święta. Muszę jednak przyznać, że to właśnie część, w której przenosimy się do prehistorii, zachwyciła mnie najbardziej. Nie tylko świetna grafika i oryginalny pomysł sprawiają, że nie mogę przestać myśleć o tej grze, lecz także super wykreowany język i zabawne wątki z jednym z członków plemienia Łindża, które są tak absurdalne, że potrafią oderwać od głównego wątku.


Dying Light
O tej grze marzyłam na długo przed jej premierą. Apokalipsa zombie? Jestem na tak. Zabijanie zombie? Czego chcieć więcej! Na dodatek od polskiego studia, które postarało się niesamowicie, tworząc grę na światowym poziomie.


Outlast II
Zupełnie nie pasuje to do mojego gustu, a jednak właśnie przez emocje, które serwuje ta gra, mogłabym w nią grać godzinami. Byle nie nocą. Jestem zbyt strachliwa. 


What Remains of Edith Finch
Coś zupełnie innego w tym zestawieniu, ale niesamowicie pomysłowa i fajnie zrealizowana gra, która ma interesującą historię. Wciąga, choć nie ma tu zbyt wielu opcji rozgrywki, a urok traci po skończeniu, jest naprawdę ciekawa.

2 komentarze:

  1. O matko, nie pamiętam już kiedy grałam w jakąś grę! Mam co prawda Pottera na konsolę, ale jakoś mnie nie ciągnie. Czego nie mogę powiedzieć o Simsach, nie mogę się już doczekać zwierzęcego dodatku! Wtedy z pewnością przepadnę na długie godziny <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie zagrałabym w The Last Of Us ;) Już od jakiegoś czasu mam ją w planach, ale w sumie rzadko gram w gry

    OdpowiedzUsuń

Daj znać, co sądzisz o wpisie!