Cmentarzysko Zapomnianych Książek


Niesamowite miejsce, które podbiło moje serce. Wyniosłyśmy z niego 80 książek, które cieszyły oko i serce. Jest w czym wybierać. Jednak kto szuka nowości, na pewno się przeliczy. Miłośnicy staroci będą za to zachwyceni.
Moja zdobycz:

12 komentarzy:

 1. Ojej, ile książek! Szkoda, że taka akcja nie jest w moim mieście. Niestety tam mi za daleko...

  OdpowiedzUsuń
 2. A gdzie to jest? w Warszawie na Bemowie? Moja mała prośba, wyłącz weryfikację komentarzy z obrazkiem, bo aż oczy bolą mnie od zastanawiania się co tam jest napisane;p

  OdpowiedzUsuń
 3. O kurczę, gdzie to tyle książek można zdobyć? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. I po ile bilet?muszę się koniecznie tam przejechać.

  Możesz liczyć na pomoc, a co byś chciała zmienić?, bo ja dopiero się nauczyłam robić kilka rzeczy, ogółem tak bardzo dobrze się nie znam.

  OdpowiedzUsuń
 5. to w takim razie muszę się wybrać przed 20 września koniecznie a najlepiej do końca sierpnia:P hmm nie za bardzo wiem o co chodzi z tymi blogami, chodzi może o taki http://www.blogger.com/profile/07816744086208331332 profil blogger? A jeśli chodzi o bannery, to kopiujesz obrazek na kompa, później wchodzisz w Układ,Dodaj gadżet, Zdjęcie, później wklejasz fotkę, która zapisałaś na kompie i dodajesz url do konkursu, czy do strony, do której chcesz żeby to się przelinkowało i wstawiasz ten gadżet w kolumnę, którą chcesz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio wpadłam na chwilę na uczelnię mojego brata i tam na korytarzu było stoisko ze starymi książkami, a przy nim kartka informująca, że książkę może sobie wziąć każdy kto lubi czytać :)Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pewnie masz włączonego google plusa zamiast normalnego profilu, tak to widzę i dlatego nie ma u Ciebie tak jak u mnie. Słuchaj jak to w ogóle się odbywa? w jakich godzinach jest czynne i czy do jednej torby zmieściło Ci się aż 80 książek? i Jaki jest wybór, jest ich dużo na półkach, czy raczej nie ma zbytnio wyboru? Bo mam zamiar się wybrać w następnym tygodniu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Haha dopiero później zauważyłam, że zadałam te same pytanie nakanapie;p Ty się biedna produkujesz, a ja Cię męczę;d No nic już wszystko wiem, ale możesz podać tytuły co np. wzięłaś, bardzo chętnie zobaczę;) Mnie interesują jakieś książki z drugiej wojny światowej, ale i fantastyka, pamiętniki, takie tam wiesz:)

  OdpowiedzUsuń
 9. No właśnie nie wiem jak to zrobić, musiałabyś chyba wykasować ten profil google, od początku tak miałaś, jak założyłaś bloga? Jak dalej nie będziesz wiedziała, to poradziłabym się Tobie skontaktowanie z Kreatywą-Futbolową, ona zawsze potrafiła mi pomóc w tego typu sprawach. Ja bardziej jednak znam się na szablonie, niż ogółem na blogerze. O gdzie postawić przecinek;d, to by mi się przydało i Mcleana widzę;d, ciekawe co ja znajdę;d

  Druga wojna światowa;p

  OdpowiedzUsuń
 10. Jakoś w następnym tygodniu się wybieram, jeszcze nie wiem którego dnia i pewnie posiedzę tam z jakieś 2-3 h, a później to nie wiem;p

  OdpowiedzUsuń
 11. o matko, że też ja nigdy nie spotykam takich akcji, zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń

Daj znać, co sądzisz o wpisie!