Podsumowanie roku 2017Kolejny rok się kończy. Pomyślałam, że ponownie pokażę Wam, co w tym czasie robiłam w moim blogowym życiu.
W tym roku miałam ogromną przyjemność napisać kilka słów na okładki książek. Bardzo dziękuję Videografowi, Zyskowi i S-ka oraz Feerii Young za tę możliwość. To było cenne doświadczenie, ale też ogromne wyróżnienie, ponieważ nigdy sama nie proszę się o tego typu rzeczy i jest mi niezmiernie miło, gdy to wydawnictwo proponuje tego typu akcję. Jeszcze raz dzięki!

W tym roku trochę nawaliłam z terminami dodawania tekstów, co dało się zauważyć szczególnie w ostatnim kwartale roku. Mimo to napisałam całkiem sporo postów, czasem pojawiały się nawet dwa dziennie. W 2018 planuję ponownie zmierzyć się z dodawaniem jednego tekstu dziennie na blogu, oby tym razem było lepiej!
Nowością były w 2017 roku na pewno częste wpisy niedotyczące książek. Wiele jest wpisów serialowych, filmowych, zestawień i tekstów na tematy ogólnoliterackie. To często teksty z przymrużeniem oka, które nie wszyscy potraktowali jako żart, co nieco mnie martwi. To, z czego jestem ogromnie dumna, to wpisy dotyczące korekty i pracy bibliotekarza. Te dwa były najczęściej komentowane i czytane w tym roku. Nie liczby wejść są jednak ważne, lecz fakt, że może dzięki nim udało mi się pokazać wam, na czym polegają oba zawody i że wcale nie jest to taka lekka, prosta praca, o której przecież wielu z was marzy.

Jeśli chodzi o inne osiągnięcia to… No cóż. Jest mi niesamowicie miło, że mój blog odwiedziło łącznie prawie 700 tysięcy osób, na Facebooku jest was ponad 3 tysiące, a na Instagramie obserwuje mnie niemal 5,5 tysiąca osób. Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Jestem ogromnie wdzięczna za to, że jesteście.
Mam nadzieję, że będziecie ze mną też w 2018 roku. Życzę wam wszystkiego dobrego!

4 komentarze:

 1. Piękne podsumowanie w liczbach. I te tyły na okładkach <3 Oby Nowy Rok był równie udany :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję udanego 2017 roku! Również wszystkiego dobrego w 2018 roku - dużo energii i pasji do tego co robisz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie gratuluję takich rewelacyjnych wyników i życzę dużej dawki motywacji na rok 2018 :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję dobrych wyników ;) i powodzenia w 2018 :)

  Pozdrawiam,
  Lady Spark
  [kreatywna-alternatywa]

  OdpowiedzUsuń

Daj znać, co sądzisz o wpisie!